czwartek, 3 września 2015

Wartościowe blogi


Czytam i obserwuję wiele blogów. Niektóre biją rekordy popularności inne to raczkujące maluchy wkraczające w świat blogosfery tak jak ja.  Każdy coś wnosi, każdy w jakiś sposób mnie ciekawi a czasem inspiruje. Dziś przedstawię trzy blogi trzech utalentowanych kobiet, których treści chłonę jak gąbka wodę. 

Numer jeden na liście bez wątpienia zajmuje blog fotograficzny Jest Rudo. Natalia pisze prosto, po ludzku aby największy laik zrozumiał każde słowo. Tak naprawdę dzięki niej sięgnęłam po aparat i zaczęłam kombinować to tu to tam. Dowiedziałam się na czym polega food porn, jak robić dobre zdjęcia w pomieszczeniach, co to jest przestrzeń pozytywna w fotografii a co to negatywna oraz dokształciłam się w Photoscape. Mało tego Natalia posiada własny bank zdjęć, które udostępnia całkowicie darmowo.


Numerem dwa jest DanceWithTheCamera kolejny blog fotograficzny. Autorka prezentuje swoje fotografie z podróży i nie tylko. Prowadzi ciekawy projekt ''Dwa obiektywy - dwa spojrzenia'',  czyli dwie osoby fotografują te same miejsca a następnie kadry są ze sobą zestawianie. Musicie to zobaczyć na własne oczy Tu.


Numer trzy to My Pink Plum. Magda od lat zajmuje się grafiką. Ma świetne pomysły graficzne na etykiety na przetwory, pastelowe tła blogowe i plakaty na różne okazje, które można pobrać i wydrukować dla własnego użytku. Jej instagram naszpikowany jest super fotkami zrobionymi smartfonem, a to wszystko dzięki aplikacjom mobilnym, które również zaprezentowała na blogu.

Wy też macie swoje wartościowe blogi? 
Ps. Wszystkie zdjęcia zawarte w tym poście pochodzą z darmowego banku zdjęć Jest Rudo, każdy może znaleźć coś dla siebie i wykorzystać w dowolny sposób.

3 komentarze:

 1. Ojej, w jakim towarzystwie się tu znalazłam! Dziękuję! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Towarzystwo jak najbardziej zasłużone :)

   Usuń
 2. Wartościowych blogów nigdy za mało :)

  OdpowiedzUsuń