niedziela, 1 listopada 2015

Małe zmiany, czyli co nowego na blogu


Ostatnio myślałam nad wprowadzeniem kolejnej zakładki do menu bloga, żeby było bardziej przejrzyście i przede wszystkim na skróty. Statystyki pokazują iż tematy związane z fotografią w makro są bardzo popularne to po pierwsze, po drugie, zdjęcia w tym trybie wychodzą mi najlepiej,  tak więc długo nie myśląc dodałam kolejną stronę. Jednocześnie zapowiadam, że będzie seria częstych publikacji tylko i wyłącznie w temacie makro.

Skoro to nowy blogowy rozdział, przyjmę zasadę numeracji postów w nagłówku: Makro #1, #2, #3 ... aby z biegiem czasu każdy mógł skojarzyć cykl po samym tytule. Na blogu od kwietnia tego roku funkcjonuje Month by month, w którym na koniec każdego miesiąca robię podsumowanie w kolażach. W serii makro nie będzie podsumowań miesięcznych, po porostu gdzieś w okolicach połowy miesiąca, może kawałek za połową będę wrzucać krótkie posty zawierające fotki tylko i wyłącznie  w kadrach makro.

Myślę, że to fajne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią czytać długich esejów, chociaż ja staram się pisać naprawdę krótko, no i nadeszła pora na małe zmiany, bo już dawno nic tu się nie działo :)

3 komentarze:

  1. Dobry pomysł z tą zakładką, zwłaszcza, że piszesz na różne tematy. Dla każdego coś miłego i łatwego do odszukania :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. zakładki to bardzo dobry pomysł, bo każdy odnajdzie coś, co go interesuje :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Pomysł świetny :) ..a makro uwielbiam, więc będę tam zaglądać ;P :D Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń