środa, 10 stycznia 2018

Cewe - fotoksiążka


Hej Ludziki! Wróciłam. Tak wyszło, że dopiero teraz mogłam się pojawić. No, ale już jestem i przychodzę do Was z moją kolejną fotoksiążką. Tym razem zdecydowałam się na druk u Cewe. A jak wyszło?

Zdecydowałam się na wydruk świątecznych zdjęć w postaci fotoksiążki. Wybrałam duży format A4, z twardą okładką oraz matowym papierze. Nie mam zastrzeżeń co jakości. Zdjęcia są wyraźne i nie straciły na kolorach. Przy tworzeniu fotoksiążki można skorzystać z asystenta i gotowego szablonu, lub stworzyć ją samemu od pierwszej strony. Fajne jest to, że przy tworzeniu z gotowych szablonów można je modyfikować, to jest: zmieniać wielkość zdjęć, układ, usuwać bądź dodawać itp. Ja skorzystałam z gotowca, ale nieco go zmieniłam.  

Niebieskie gwiazdki to cliparty, które można usuwać jeśli zasłaniają nam za dużo, bądź dorzucić kilka, jeśli jest ich za mało. W programie jest wiele innych clipartów, ramek i innych upiększaczy, którymi można ozdobić strony. 

 

Na przygotowanie takiej fotoksiążki poświęciłam trochę czasu. To już moja trzecia taka pamiątka, ale pierwsza z tej firmy. Myślę, że jeszcze skorzystam z usług, a zakres jest całkiem spory. Można sprawić sobie między innymi: fotokalendarze, fotoplakaty, fotoobrazy, fotokartki, etui na smartfony, nadruki na tekstyliach lub zwyczajnie wydrukować zdjęcia w wybranych formatach. Warto zaglądać na stronę Cewe, gdyż często mają różnego rodzaju promocje i spore zniżki. 

Zachęcam poświęcić kilka chwil, dla takiej pamiątki na lata. 

 

3 komentarze:

 1. Bardzo fajny pomysł na prezent, nawet dla siebie taka fotoksiążka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam ostatnio pomysł, żeby zrobić taką fotoksiążkę z cewe chłopakowi na walentynki :* Również korzystałam z szablonu :*

  http://luxwell99.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowny prezent. FotoKsiążki teraz w modzie. Powiem szczerze, że to świetna pamiątka jak dla kogoś tak dla siebie. :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń